Parafia Św. Jerzego w RydułtowachParafia Św. Jerzego w Rydułtowach

Transmisja na żywo
Parafia pw. Św. Jerzego Parafia pw. Św. Jerzego Parafia pw. Św. Jerzego Parafia pw. Św. Jerzego Parafia pw. Św. Jerzego
pon. i czw.: 8.00-10.00
17.00-19.00
wt. i śr.: 17.00-19.00
Kancelaria parafialna
Góra św. Anny 2019
Najnowsza galeria

Ogłoszenia

Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym

Za tydzień przeżywamy dzień solidarności z Kościołem prześladowanym, pamiętamy w modlitwach o braciach i siostrach cierpiących za wiarę w Chrystusa, przed kościołami w Polsce przeprowadzana jest zbiórka na Papieską Fundację Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
Kolekta niedzielna będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary przekazywane w kopertach a także przelewane na konto naszej parafii. Celem odliczenia od podatku ofiar prosimy o adnotację „na cele kultu religijnego”

Polecamy

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...